Znajdujesz się w: Strona główna > Rekrutacja zimowa > LISTA PRZYJĘTYCH NA STACJONARNE STUDIA FILOZOFICZNE I STOPNIA W REKRUTACJI ZIMOWEJ W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017

indeks2_eg9hbu.jpg

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna uprzejmie informuje, iż na posiedzeniu w dniu 15 lutego 2017 roku podjęła decyzje o przyjęciu w ramach rekrutacji zimowej 89 Kandydatów na studia stacjonarne I stopnia (licencjackie) na kierunku filozofia według załączonej listy.

lista_przyjeci_I_rok_stacjonarne_I_st_zima.pdf

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna i Dyrekcja Instytutu Filozofii składa serdeczne gratulacje nowym Studentom!

Warto odnotować, iż o przyjęcie na studia filozoficzne I stopnia w trybie stacjonarnym obiegało się 1,84 kandydata na 1 miejsce. Po matematyce, kierunek ten cieszył się największą popularnością w śródrocznej ofercie rekrutacyjnej Uniwersytetu Wrocławskiego.

data utworzenia/modyfikacji: 16 luty 2017 o 10:45:57autor:   Iwona Gajewska