Znajdujesz się w: Strona główna > Studia doktoranckie > Przewody doktorskie > Przewód  doktorski Urszuli Lisowskiej

Przewód  doktorski Urszuli Lisowskiej

Dyrektor i Rada Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, iż w dniu 12 października 2016 r. (środa)  o godz. 9:30  w sali nr 104  Instytutu Filozofii UWr  /ul. Koszarowa 3, bud. 20/  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Urszuli Lisowskiej.

Tytuł dysertacji:„Wyobraźnia, sztuka, sprawiedliwość – Marthy Nussbaum koncepcja zdolności jako podstawa społecznego egalitaryzmu”

Promotor:

prof. dr hab. Adam Chmielewski

Recenzenci:

prof. dr hab. Andrzej Szahaj

dr hab. Ryszard Różanowski, prof. UWr

Praca jest udostępniona do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3.

data utworzenia/modyfikacji: 22 marzec 2017 o 16:47:23autor:   Iwona Gajewska

słowa kluczowe: Przewód doktorski mgr Urszuli Lisowskiej, obrona doktoratu mgr U. Lisowskiej