Uniwersytet Wrocławski

Wydział Nauk Społecznych

Instytut Filozofii

Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > UWAGA! TESTY JĘZYKOWE DLA PRZYJĘTYCH NA STUDIA W REKRUTACJI ZIMOWEJ

UWAGA! TESTY JĘZYKOWE DLA PRZYJĘTYCH NA STUDIA W REKRUTACJI ZIMOWEJ

Szermierz_UWr_nggdng.jpg

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego informuje, że studenciI stopnia studiów stacjonarnych Filozofii  są zobowiązani wykazać się znajomością języka obcego ( angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) na poziomie B2 II. Studenci nie rozpoczynają lektoratu od podstaw , zobowiązani są do kontynuacji nauki języka, który dobrze znają. W celu sprawdzenia poziomu biegłości językowej  studenci zobowiązani są do przystąpienia do testu kwalifikacyjnego.

 

Test kwalifikacyjny  z języka obcego odbędzie się dnia 20.02.2017 roku (poniedziałek), o godz. 11.00, w sali 134 w Instytucie Filozofii, ul. Koszarowa 3, budynek 20 (I piętro).

 

Studenci proszeni są o przybycie 15 minut wcześniej i zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

 

Studenci proszeni są także o założenie konta  na stronie https://zapisy.spnjo.uni.wroc.pl/, jeżeli wcześniej go nie założyli w bazie SPNJO UWr.

 

Zwolnienie z testu kwalifikacyjnego:


1. Wszystkie możliwe warunki zwolnienia z egzaminu znajdują się na stronie http://www.spnjo.uni.wroc.pl/content/certyfikaty-zwalniające-20132014.

 

W  przypadkach zwolnienia, należy zgłosić się do kierowników zespołów językowych w kwietniu w celu przepisania oceny. Przed tym terminem studenci proszeni są o założenie konta  na stronie https://zapisy.spnjo.uni.wroc.pl/, jeżeli nie posiadają takowego w bazie SPNJO.

 

2. Studenci, którzy uzyskali zaliczenie jednego z poziomów - B1, B2 I, B2 II na drugim kierunku na Uniwersytecie Wrocławskim, nie muszą przystępować do testu kwalifikacyjnego. W przypadku zaliczonego poziomu B1 lub B2 I zobowiązani są zapisać się na lektorat na wyższym poziomie albo w semestrze letnim albo w trakcie zapisów uzupełniających w sesji letniej. W przypadku zaliczonego poziomu B2 II studenci zobowiązani są przystąpić do egzaminu końcowego w sesji.

    Zasady nauczania znajdują się na stronie http://www.spnjo.uni.wroc.pl/content/studenci-stacjonarni-i-rok-20132014.


data utworzenia/modyfikacji: 22 marzec 2017 o 14:57:05autor:   Iwona Gajewska