Znajdujesz się w: Strona główna > Ogłoszenia > Erasmus+: dodatkowy nabór na studia zagraniczne!

wrz paź

Erasmus+: dodatkowy nabór na studia zagraniczne!

ErasmusmapCopy_2a7h96.jpg

ERASMUS+: DODATKOWY NABÓR NA STUDIA ZAGRANICZNE!

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłosiło uzupełniającą rekrutację na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2017/2018. Uczelniana pula obejmuje około 100 wolnych miejsc, co daje spore szanse pozyskania grantów studenckich na studia zagraniczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie studentów filozofii (I i II stopień) oraz doktorantów - mamy podpisane 23 umowy z uczelniami zagranicznymi! Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z nową koordynator programu Erasmus+ na kierunku filozofia - dr Agnieszką Bandurą (agnieszka.bandura@uwr.edu.pl) lub zastępcą dyrektora Instytutu ds. dydaktycznych - drem Pawłem Wróblewskim (pawel.wroblewski@uwr.edu.pl).

Instytutowy termin zakończenia dodatkowej rekrutacji: 25.10.2017.

data utworzenia/modyfikacji: 05 październik 2017 o 19:30:08autor:  dr Paweł P. Wróblewski

słowa kluczowe: